4. kolo

Boljevac: Rtanj – ŽRK Pirot  17:22 (9:10)

ŽRK Pirot : Potić, Savić 4, Stojanović 10, Ćirić  1, Jovanović, Spasić 3, Tolić , Drinić  3, Randjelović

Supertalentovana Jelena Stojanović , jedna od mladjih, ali i najboljih  rukometašica, ponovo je ispoljila svoje  sposobnosti i izrešetala mrežu Boljevčanki.

Gošće su otvorile meč bolje i golovima Ivane Savić i Jelene Stojanović u 3. minutu vodile sa 2:0.

Do kraja prvom poluvremena „rezultatska klackalica“. Domaće su u 11. minutu izjednačile na 4:4, da bi Piroćanke najveću razliku u svoju korist imale u 21. minutu kada su vodile sa 9:6.

U nastavku, rukometašice Rtnja, kojima je ovo prvi poraz „držale“ su se do 38. minuta kada su Piroćanke vodile sa samo 13:11.

Do kraja utakmice razlika se povećavala, tako da Boljevčanke nikako nisu mogle da ugroze najbolji tim u ovoj Ligi.

Pirotska ekipa otputovala je na utakmicu sa samo devet igrača. Nije bilo sestara Tančić, što je sigurno bio veliki hendikep za ekipu Nine Tošić!