Fudbaleri Jedinstva žele da zaustave lidera iz Negotina!

21

Zona Istok

  10.kolo 

18.10.2020 15:00

Lužnica

:

OFK Slatina

18.10.2020 15:00

Jedinstvo (P)

:

Hajduk Veljko

17.10.2020 15:00

Brodoremont

:

Senjak

17.10.2020 15:00

Balkanski

:

BSK

17.10.2020 15:00

OFK Knjaz

:

Rajko Mitić

       

17.10.2020 15:00

Bor 1919

:

Tanasko Rajić

Oduzimanje  bodova  nekim, klubovima zbog navodne neispravne dokumentacije, s obzirom na nova pravila zbog korone virusa, uznemirilo je fudbalsku javnost, posebno u Pirotu. Ljudi iz rukovodstva Tanasko Rajića, žalili su se na odluku, smatraju da nije bilo razloga za ovako drastične kazne. Očekuje se stav drugostepenog organa.

     Ovaj vikend je u znaku utakmice u Pirotu, gde Jedinstvo dočekuje trenutno vodeći tim Hajduk Veljka.  Za ekipu Nikole Jocića i ovaj meč ima poseban značaj, jer se pirotski zonaš nalazi pri dnu tabele!

    Neće biti lako ni fudbalerima Lužnice, jer je Slatina veoma dobro startovala u ovom prvenstvu.

    Senjak ima teško gostovanje ,kao i Tanasko Rajić

    Treba očekivati da belopalančani ne dozvole iznenadjenje  u meču sa “kneževima”!

10.kolo
Rezultati
17/18.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.10.2020 15:00

Lužnica

:

OFK Slatina

18.10.2020 15:00

Jedinstvo (P)

:

Hajduk Veljko

17.10.2020 15:00

Brodoremont

:

Senjak

17.10.2020 15:00

Balkanski

:

BSK

18.10.2020 15:00

OFK 019

:

Polom

17.10.2020 15:00

OFK Knjaz

:

Rajko Mitić

18.10.2020 15:00

Branik

:

Đerdap

17.10.2020 15:00

Bor 1919

:

Tanasko Rajić

 15.10.2020 12:22 (srbijasport.net)
Tabela
 
Poz Tim UT PB N PR BOD
1  

Hajduk Veljko

9 6 2 1 20
 
2  

Balkanski

9 6 0 3 18
3

Tanasko Rajić

9 5 3 1 18
4

OFK Slatina

9 6 0 3 18
5  

Rajko Mitić

9 6 0 3 18
6  

Senjak

9 5 1 3 16
7

Brodoremont

9 4 2 3 14
8

Đerdap

9 4 2 3 14
9

Bor 1919

9 3 4 2 13
10

OFK 019

9 3 4 2 13
11  

Lužnica

9 3 3 3 12
12  

OFK Knjaz

9 3 3 3 12
13

Polom

9 2 1 6 7
14

Jedinstvo (P)

9 2 1 6 7
 
15  

Branik

9 1 0 8 3
16  

BSK

9 0 0 9 0
11.kolo
Sledeće kolo
24/25.10.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2020 11:00

Tanasko Rajić

:

Lužnica

000

24.10.2020 14:00

Đerdap

:

Bor 1919

25.10.2020 14:00

Rajko Mitić

:

Branik

24.10.2020 14:00

Polom

:

OFK Knjaz

24.10.2020 14:00

BSK

:

OFK 019

24.10.2020 14:00

Senjak

:

Balkanski

25.10.2020 14:00

Hajduk Veljko

:

Brodoremont

25.10.2020 14:00

OFK Slatina

:

Jedinstvo (P)

Vest preuzeta sa portala „Plus Online“